Firma "kazamot-Zawiasiński" wita Państwa na swojej witrynie. Specjalnością naszej Firmy jest import i dystrybucja części zamiennych do samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych (m.in.: AVIA, KAMAZ, MAZ, KRAZ, ZIŁ, URAŁ, UAZ, IFA,).

Początki działalności firmy "kazamot-Zawiasiński" S.J sięgają roku 1992, kiedy rozpoczęto działalność pod nazwą "Kazamot" S.C. Jako jedna z pierwszych w okresie transformacji gospodarczej, tworzyła podwaliny pod budowę nowoczesnego rynku motoryzacyjnego w zakresie zabezpieczenia w części zamienne do samochodów ciężarowych głównie produkcji rosyjskiej. Od 1998r przedsiębiorstwo funkcjonuje pod nazwą F.H.U.P "kazamot-Zawiasiński" S.J.

Praca jaką włożono w tworzenie i rozwój, poznanie rynku i nowe spojrzenie na potrzeby każdego klienta, pozwala mieć nadzieję że sprostamy wyzwaniom i oczekiwaniom rynku. W naszym przedsiębiorstwie spotkacie się Państwo z profesjonalną i miłą obsługą, służącą fachowym doradztwem technicznym. Będąc bezpośrednim importerem jesteśmy w stanie zapewnić ceny konkurencyjne oraz wysoką jakość w zakresie całego oferowanego asortymentu. Szybkie terminy realizacji zamówienia z dowozem firmami kurierskimi lub własnym transportem, wskazują na naszą rzetelność i solidność. Naszym atutem jest również dostawa części nietypowych w myśl stosowanej przez nas zasady "nie ma części nie do zdobycia".

Jesteśmy również oficjalnym dealerem samochodów ciężarowych marki AVIA, które posiadają różne warianty wyposażenia. Rozpiętość modeli obejmuje samochody ciężarowe o DMC od 6 do 12 ton, a w połączeniu z przyczepą nawet 22 tony. Wszystkie samochody marki AVIA z silnikami Cummins mogą być wyposażone w kabinę: dzienną, nocną lub brygadową, klimatyzację oraz elektryczne lusterka i szyby. W naszej ofercie znajdą Państwo również samochody ciężarowe marki MAZ, które uznawane są za najlepszy sprzęt do pracy w ciężkich warunkach. Ich podstawową zaletą jest duża ładowność oraz niezawodność. Gwarantujemy ceny niższe od cen nowych samochodów zachodnich przy jednoczesnym spełnieniu standardów europejskich. Zapewniamy że klient, który skorzystał z usług oferowanych przez naszą firmę będzie miał profesjonalną obsługę oraz uczciwy i szybki serwis.

Służymy pomocą i doradztwem. Pomagamy w uzyskaniu leasingu poprzez szeroki wachlarz współpracujących z nami firm leasingowych na terenie całego kraju. Uprzejmie informujemy zainteresowanych, że spółka posiada wdrożony regulamin ochrony danych osobowych zgodny z przepisami prawnymi RODO.